O mnie

Kim jestem?

Bycie DJ to nie tylko odtwarzanie muzyki i profesjonalne obsługiwanie konsolety. Dla mnie to pasja, w której oprócz technicznych niuansów, liczy się przede wszystkim umiejętność wprowadzania gości w dobry nastrój. Dobrze wykonanym zleceniem jest dla mnie świadomość, że udało mi się porwać do zabawy nawet tego, kto nie miał ochoty się bawić i zapisać tę noc czy dzień w kalendarzu gości jako niezapomnianą przygodę.

Dobrze poprowadzone i przygotowane przyjęcie jest gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień, o których możemy opowiadać godzinami. Jako prezenter rozpocząłem swoją działalność w 1997 roku i od tego czasu poprowadziłem liczne eventy oraz imprezy okolicznościowe, w których zapewniałem nie tylko odpowiednią oprawę muzyczną, ale również wizualne efekty współtworzące niepowtarzalną atmosferę.

Odpowiednia oprawa muzyczna i efekty zapadające w pamięć. Każde wydarzenie, w którym bierzemy udział powinno być jedyne w swoim rodzaju i sprawić, że każda uczestnicząca w nim osoba będzie czuła się komfortowo. Niezależnie od tego, czy jest to uroczystość weselna, impreza urodzinowa, czy firmowe przyjęcie. Najważniejszym zadaniem jest zadbanie o dobre samopoczucie wszystkich Gości.

Do prowadzenia każdej imprezy podchodzę w sposób profesjonalny. Na samym wstępie muszę poznać wszystkie potrzeby, gust i wymagania Klientów, aby móc im w pełni sprostać. Przygotowanie indywidualnego repertuaru i programu do wydarzenia, którego będę częścią jest dla mnie zadaniem, które chcę wykonać najlepiej jak to możliwe.

Dla zapewnienia wyjątkowej atmosfery bardzo ważnym jest zapewnienie dodatkowych atrakcji, które będą towarzyszyły Gospodarzom przyjęcia i ich gościom przez cały czas trwania przyjęcia. Nie tylko sama muzyka, ale również dekoracja światłem pozwala poczuć klimat imprezy, której jesteśmy uczestnikami. Innym, bardzo ważnym i chętnie wybieranym elementem jest ciężki dym na wesele, który sprawia, że przyjęcie staje się jeszcze bardziej atrakcyjne. Zabawa przy dobrej muzyce i odpowiedniej oprawie wizualnej to niezapomniane i chętnie wspominane przeżycie.

Dobry DJ na wesele. Prowadzenie wesela nie sprowadza się wyłącznie do obsługiwania profesjonalnego sprzętu i odtwarzania muzyki. Jest to istotna jego część, która musi być uzupełniona o przygotowanie oprawy wizualnej oraz – na życzenie Klienta – również części artystycznej lub różnego rodzaju zabaw, aby porwać gości do czynnego uczestnictwa w imprezie. Wszystkie te elementy muszą być ściśle dostosowane do charakteru wydarzenia i gustów wszystkich uczestników, gdyż tylko kompleksowe działanie przynosi oczekiwany efekt.

Co mnie wyróżnia?

Profesjonalizm

Każdą imprezę traktuję priorytetowo i jest ona dla mnie tak samo ważna, jak dla osób, które ją organizują. Dbam o dobre samopoczucie wszystkich gości, niezależnie, czy jest to tylko formalne spotkanie biznesowe czy rodzinna uroczystość. Pracuję tylko i wyłącznie na sprzęcie renomowanych marek, nie stosuję rozwiązań prowizorycznych

Doświadczenie

Wieloletnia praktyka w tej branży pozwala mi zadbać o każdy szczegół imprezy w największym stopniu. Zmienność gustów muzycznych oraz trendów sprawia, że jako zawodowy DJ muszę dbać o to, by być zawsze „na czasie”. Udoskonalam swoje możliwości, śledzę muzyczną modę, korzystam z nowinek rynkowych po to, by impreza, którą prowadzę była jeszcze bardziej atrakcyjna.

+

Elastyczność

Jako DJ prowadzący rozmaite imprezy z udziałem różnych gości – od młodzieży po kadrę zarządzającą – wiem, że najważniejsze jest dostosowanie muzyki i stylu prowadzenia przyjęcia do gustów i okoliczności. Każda impreza to długie przygotowania poprzedzające – m.in. dobór właściwych utworów, rozpisanie planu uroczystości. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom Klientów i ich gościom.

"Prezenter jest jak biustonosz, niby niepotrzebny a podtrzymuje całość"

-- by Prezmar

603 531 549

prezmar@op.pl

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone